خانه / اخبار استخدام / استخدام مترجم عربی / استخدام دانشجوی دکترای عربی متدین جهت فعالیت در عرصه رسانه

استخدام دانشجوی دکترای عربی متدین جهت فعالیت در عرصه رسانه

استخدام دانشجوی دکترای عربی متدین جهت فعالیت در عرصه رسانه

پژوهشکده رسانه در تهران به تعدادی نخبه ی بسیجی جوان (آقا) متدین، متعهد و انقلابی جهت همکاری نیازمند است :
واجدین شرایط رزومه ی کامل و جامع خود را به آدرس تلگرام زیر ارسال کنند:

Resume_receive@

جهت ارتباط با آدرس های تلگرامی که به این صورت درج می شود ابتدا یک @ بگذارید سپس آدرس را بیاورید و عبارت را به خودتان یا یکی از دوستانتان ارسال کنید، بعد با کلیک روی آن می توانید با طرف مقابل صحبت کنید.

عنوان شغلتوضیحات
تعدادی نخبه ی جوان (آقا)۱- دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری علوم سیاسی گرایش مطالعات راهبردی آمریکا ( مسلط به خواندن و نوشتن انگلیسی )۲- دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات عربدارای حداکثر ۳۰ سال سن

علاقه مند به فعالیت در عرصه ی رسانه

 

 

انسان و جانور توسط برخی از اندام‌های خود می‌توانند تغییرات محیط اطراف خود را به مغز منتقل کنند و سپس تصمیم لازم را بگیرند. این اندام‌ها عبارتند از چشم، گوش، بینی، زبان و پوست. به هر یک از این اندام‌ها رسانه (به انگلیسی: Media) می‌گویند.

انسان و جانور توسط برخی از اندام‌های خود می‌توانند تغییرات محیط اطراف خود را به مغز منتقل کنند و سپس تصمیم لازم را بگیرند. این اندام‌ها عبارتند از چشم، گوش، بینی، زبان و پوست. به هر یک از این اندام‌ها رسانه یا مدیوم می‌گویند و جمع این کلمه مدیا است.

ابزاری که موجب تغییر در هر یک از اندام‌های چشم، گوش، بینی، زبان و پوست انسان یا جانور گردد ابزار رسانه شناخته می‌شود که بطور خلاصه و اشتباه رسانه نامیده می‌شود. البته در عموم منظور از رسانه، وسایل ارتباط جمعی از قبیل رادیو، تلویزیون، سینما، روزنامه و خبرگزاری و سایت خبری است که عموماً به عنوان رسانه از آنها یاد می‌شود و به رسانه‌های اینترنتی و تعاملی و تحت موبایل مانند فیس بوک و تلگرام، شبکه‌های اجتماعی گفته می‌شود.

برخی از ابزارهای رسانه را می‌توان بصورت زیر نام برد:

منبر، تریبون
عکس، کتاب، روزنامه
رادیو، تلویزیون، سینما
اینترنت

یادآوری می‌شود طبق تحقیقات انجام گرفته انسان یا جانور ۹۰ درصد تغییرات محیط اطراف خود را توسط دو اندام ‘چشم’ و ‘گوش’ به مغز منتقل می‌کنند.

درباره ی شرکت گردشگری سلامت ناسار

همچنین ببینید

تدریس خصوصی مکالمه عربی

تدریس خصوصی مکالمه عربی

تدریس خصوصی مکالمه عربی تدریس خصوصی مکالمه زبان عربی تدریس خصوصی زبان عربی لهجه عراقی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *