خانه / گوناگون / خرید کتاب با تخفیف در بیش از ۷۰۰ کتابفروشی/ طرحی که از امروز آغاز شد

خرید کتاب با تخفیف در بیش از ۷۰۰ کتابفروشی/ طرحی که از امروز آغاز شد

کتاب فروشی

خرید کتاب با تخفیف در بیش از ۷۰۰ کتابفروشی/ طرحی که از امروز آغاز شد

عصرایران – طرح پائیزه کتاب پس از اجرای موفقیت آمیز طرح تابستانه کتاب از امروز ۲۴ آبان در کتابفروشی‌های عضو این طرح در سراسر کشور آغاز به کار کرد.

در این طرح سقف تخفیف برای هر کتابفروشی  حداقل ۲۰ میلیون ریال و سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر یک میلیون ریال است. خریدار می تواند در چند نوبت و از چند کتابفروشی، کتاب های عمومی را با  ۲۰ درصد تخفیف و کتاب های کودک و نوجوان را با ۲۵ درصد تخفیف از کتابفروشی های عضو طرح «پائیزه کتاب» خریداری کند.

۷۰۸ کتابفروشی از ۳۱ استان کشور در طرح «پاییزه کتاب» مشارکت کرده‌اند که از این تعداد ۴۹۴ کتابفروشی از مرکز استان و ۱۴۴ کتابفروشی از شهرستان عضو طرح شده‌اند.

استان تهران با ۱۵۲ کتابفروشی، استان قم با ۱۰۲ کتابفروشی، اصفهان با ۸۴ کتابفروشی و خراسان رضوی با ۶۶ کتابفروشی بیشترین مشارکت را از آن خود کرده اند.

طرح «پاییزه کتاب» در بازه زمانی یک ماهه ۲۴ آبان  تا ۲۴ آذر  سال جاری در کتابفروشی‌های عضو  این طرح اجرا می‌شود.

کتابفروشی هایی می توانند در این طرح  شرکت کنند که دارای پروانه کسب با تاریخ معتبر باشند. همچنین کتب آموزشی، کمک آموزشی، نایاب، افست، فاقد شماره شابک و کتاب هایی که در سایت خانه کتاب موجود نباشند، مشمول طرح مذکور نخواهند بود.

پیش از این، طرح تابستانه کتاب با مشارکت بیش از ۵۸۰  کتابفروشی درحالی به کار خود پایان داد که بیش از ۵۴۶ هزار نسخه کتاب از سوی بیش از ۲۰۶ هزار نفر خریداری شده بود.

درباره ی شرکت گردشگری سلامت ناسار

همچنین ببینید

عربی دوازدهم انسانی

متن و ترجمه درس اول عربی 3 زبان قرآن عربی دوازدهم انسانی

متن و ترجمه درس اول عربی 3 زبان قرآن عربی دوازدهم انسانی   الداء والدواء …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *