راننده مسلط به فارسی در بغداد

راننده مسلط به فارسی در بغداد
در صورتی که در سفر به بغداد و دیگر شهرهای عراق نیازمند راننده مسلط به زبان فارسی و عربی همراه با ماشین هستید با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۴۷۸۹۶۴۹
امکان ارسال پیام از طریق واتساپ
بازاریابی در عراق
نیروهای شرکت ناسار کاملا مسلط به دو زبان عربی و فارسی هستند و با بازار عراق آشنایی کامل دارند. شما می توانید با تماس با ما قبل از سفر به عراق هماهنگی ها را انجام دهید و به این شکل در وقت و هزینه خود صرفه جویی قابل ملاحظه ایی داشته باشید.
مترجمان و بازاریاب های شرکت ما قبل از سفر شما به بازار مراجعه کرده و اطلاعات کافی جمع آوری می کنند تا سفر شما طبق برنامه پیش برود و بیشترین نتیجه حاصل شود.
با هماهنگی با مترجمان و راننده های شرکت ناسار، ، راننده در فرودگاه منتظر شما خواهد بود و شما را تا هتل محل اقامت مشایعت خواهد کرد.

کار راننده تشریفات صرفاً جابه جایی مسافران و مدیران خود نیست، این وظیفه صرفاً برای رانندگان معمولی می‌باشد نه برای رانندگان تشریفاتی. راننده تشریفات در ارتباط با مسافران، مدیران، مهمانان و هر شخصی دیگر، علاوه بر جابه جایی آنها، آداب و تشریفات در رانندگی را نیز رعایت کند.

شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

One thought on “راننده مسلط به فارسی در بغداد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

معنای عبارت سوراخ دعا را گم کردن

پ خرداد ۲۴ , ۱۳۹۷
معنای عبارت سوراخ دعا را گم کردن جریان سوراخ دعا چیست؟ اینست که روزی فردی هنگام طهارت و وضو، داشته دعاهای مربوطه را می‌خوانده. رسم است که موقع شستن بینی با آب می‌گویند “خدایا من بینی جسمی‌ام را می‌شویم، چنین باد که بینی روحی‌ام نیز پاک شود تا بوی بهشت […]
نوشتن چکیده برای مقاله عربی

خدمات شرکت ناسار