ش. آذر ۶ام, ۱۴۰۰
  راننده فارسی زبان در بغداد
  199{icon} {views}

  راننده مسلط به فارسی در بغداد


  در صورتی که در سفر به بغداد و دیگر شهرهای عراق نیازمند راننده مسلط به زبان فارسی و عربی همراه با ماشین هستید با ما تماس بگیرید
  ۰۹۱۲۴۷۸۹۶۴۹
  امکان ارسال پیام از طریق واتساپ


  همچنین بخوانید : بازاریابی در عراق


  نیروهای شرکت ناسار کاملا مسلط به دو زبان عربی و فارسی هستند و با بازار عراق آشنایی کامل دارند. شما می توانید با تماس با ما قبل از سفر به عراق هماهنگی ها را انجام دهید و به این شکل در وقت و هزینه خود صرفه جویی قابل ملاحظه ایی داشته باشید.
  مترجمان و بازاریاب های شرکت ما قبل از سفر شما به بازار مراجعه کرده و اطلاعات کافی جمع آوری می کنند تا سفر شما طبق برنامه پیش برود و بیشترین نتیجه حاصل شود.
  با هماهنگی با مترجمان و راننده های شرکت ناسار، ، راننده در فرودگاه منتظر شما خواهد بود و شما را تا هتل محل اقامت مشایعت خواهد کرد.

  کار راننده تشریفات صرفاً جابه جایی مسافران و مدیران خود نیست، این وظیفه صرفاً برای رانندگان معمولی می‌باشد نه برای رانندگان تشریفاتی. راننده تشریفات در ارتباط با مسافران، مدیران، مهمانان و هر شخصی دیگر، علاوه بر جابه جایی آنها، آداب و تشریفات در رانندگی را نیز رعایت کند.

  راننده یا شوفر به فردی اطلاق می‌شود که مهارت راندن وسیله نقلیه موتوری را داشته باشد. این مهارت با آموزش و تمرین بدست می آید.مرحله بعد امتحان(آزمون) دادن برای نشان دادن کسب مهارت است که توسط اداره راهنمائی و رانندگی انجام می‌شود.
  شرایط یک راننده

  داشتن گواهینامه رانندگی

  سلامت روانی

  سلامت جسمانی

  مهارت(توانمندی) در رانندگی

  You may also like

  You may also like

  By شرکت ناسار - تجارت با عراق

  دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

  2 thoughts on “راننده مسلط به فارسی در بغداد”
  1. سلام من مهدی هستم مسلط به زبان عربی و فارسی و گواهینامه رانندگی دارم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com