شناسه خبر : 14199
  پرینتخانه » گردشگری سلامت ناسار 93 بازدید | ارسال توسط :

راه‌اندازی دهکده گردشگری سلامت در منطقه آزاد اروند

راه‌اندازی دهکده گردشگری سلامت در منطقه آزاد اروند دهکده گردشگری سلامت تا پایان سال جاری در منطقه آزاد اروند راه‌اندازی می‌شود و قرار است در این مجموعه خدمات درمانگاهی، تخصصی، کلینیکی، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی به شهروندان و گردشگران ارائه شود. دهکده گردشگری سلامت تا پایان سال جاری در منطقه آزاد اروند راه اندازی می‌شود و […]

راه‌اندازی دهکده گردشگری سلامت در منطقه آزاد اروند

راه‌اندازی دهکده گردشگری سلامت در منطقه آزاد اروند
دهکده گردشگری سلامت تا پایان سال جاری در منطقه آزاد اروند راه‌اندازی می‌شود و قرار است در این مجموعه خدمات درمانگاهی، تخصصی، کلینیکی، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی به شهروندان و گردشگران ارائه شود.
دهکده گردشگری سلامت تا پایان سال جاری در منطقه آزاد اروند راه اندازی می‌شود و در این دهکده خدمات سلامت به تمامی شهروندان و گردشگران ارائه خواهد شد.

در دهکده گردشگری سلامت منطقه آزاد اروند قرار است مجموعه خدمات درمانگاهی، تخصصی، فوق تخصصی، خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی ارائه شود.

لازم به ذکر است، بنا بر اعلام سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان در صورت انجام همکاری‌های لازم با دانشکده، به ویژه از سوی سازمان منطقه آزاد اروند، امکان بهره برداری از این دهکده تا پایان امسال وجود دارد.

شرکت گردشگری سلامت ناسار – جذب بیمار عرب

فروشنده مسلط به عربی ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ترجمه متن پزشکی به عربی ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ مرکز ترجمه عربی ناسار ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ مشاوره تجارت با عراق ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ مترجم فارسی عربی در عراق ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ مترجم برای پاسخگویی به تلفن از کشورهای عربی

| منبع خبر : خبرگزاری دانشجو
برچسب ها
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.