شرکت ناسارشرکت ناسار

صادرات پوشاک به عراق : در صورتی که تولید کننده پوشاک هستید و به دنبال صادرات محصولات خود به این کشور هستید با ما تماس بگیرید.
امکان ارتباط از طریق واتساپ
۰۹۱۲۴۷۸۹۶۴۹
شرکت ما با دارابودن نیروی های بومی در عراق با اشراف کامل به بازار عراق مشاور شما در زمینه تجارت با این کشور خواهد بود.

بازار فروش پوشاک در عراق
در مورد بازار فروش لباس در عراق باید گفت که بازار این کشور بیشتر در اختیار تولیدکنندگان چینی و ترک است و برای صادرات پوشاک به عراق باید دو فاکتور مهم را در نظر گرفت.
نخستین فاکتور فاکتور قیمت گذاری است و باید قیمت گذاری دقیق بر اساس بازار این کشور صورت پذیرد چون رقابت در این زمینه بسیار بالاست. مسأله دیگر اینکه در زمینه کیفیت باید دقت زیادی کرد. متأسفانه به دلیل عملکرد ضعیف تولیدکنندگان و تجار ایرانی، کالای ایرانی در عراق با کیفیت شناخته نمی شود و عراقی ها نگاه خوبی به تولیدات ایرانی ندارند.

همچنین بخوانید : بازاریابی در عراق

در طراحی و دوخت پوشاک برای بازار عراق باید به دو نکته توجه کرد: یکی رنگ و طرح پوشاک است و دیگری سایز که تفاوت های ایرانی ها و عراقی ها به ویژه بانوان باید در نظر گرفته شود.

عراق کشوری است با قومیت‌های گوناگون و ساکنان آن را عرب، کرد،ترکمن، آشوری، کلدانی، مندایی و صابئین و غیره تشکیل می‌دهند. کُردها در نواحی شمال و شمال شرقی عراق که به کردستان عراق مشهور است و استان‌های واسط، استان دیاله و میسان زندگی می‌کنند و از لحاظ فرهنگی. زبانی و طرز پوشش با عرب‌ها متفاوتند.

کشور عراق از نظر ساختار اجتماعی فرهنگی به سه حوزه کاملاً متفاوت قابل تقسیم است. در حوزه مرکزی عراق اعراب سنی، در شمال و شرق کردها و در جنوب شیعیان سکونت دارند و هر کدام از این گروه‌ها دارای شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی خاص خود هستند. البته در کنار این سه گروه اصلی، هویت‌های فرهنگی اجتماعی کوچک‌تری نظیر ترکمن‌ها، آشوری‌ها و یزیدی‌ها نیز وجود دارند که دارای فرهنگ و عقاید متمایزی می‌باشند.[

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *