خواندنآموزش مهارت خواندن

خواندن

آموزش مهارت خواندن با متن و تصویر به صورت ویدئویی – دوست داری چه کاره شوی

شغل ها به زبان عربی

مشاهده ویدئو از قسمت بالا

 


مهندس برق

داشتن تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک از الزامات ورود به شغل مهندسی برق می باشد. در کشور ما گرایش های تخصصی مختلفی برای مهندسی برق تعریف شده است.
مهندسی عمران – مسیر ایرانی

مهندس عمران

او به طراحی و مدیریت انواع پروژه های ساختمانی از تعمیر پل گرفته تا ساخت یک استادیوم ورزشی جدید می پردازد. او باید در ریاضیات و مهارت های فناوری اطلاعات, عالی باشد.
مهندس مکانیک – مسیر ایرانی

مهندس مکانیک

مهندس مکانیک، اصول اساسی نیرو، انرژی، حرکت و گرما را می‌آموزد و با دانش تخصصی خود، سیستم‌های مکانیکی و دستگاه‌ها و فرایندهای گرمایی را طراحی کرده و می‌سازد
مهندس معماری

او نقشه های ساختمان های جدید، بازسازی و محافظت از ساختمان های قدیمی را طراحی کرده و به طرح ریزی ترکیب و نحوه قرار گیری ساختمان ها و فضاهای اطراف می پردازد.
مهندس صنایع – مسیر ایرانی

مهندس صنایع

او به طراحی، پیاده سازی و بهبود سیستم‌های یکپارچه‌ای از انسان، مواد، اطلاعات، تجهیزات و انرژی می پردازد و به دنبال حذف و کاهش منابع تلف شده می باشد.
مهندس مواد – مسیر ایرانی

مهندس مواد (متالورژی)

مهندس مواد دست اندر كار استخراج، عمل آوری، و امتحان موادی است كه در تولید فراورده های گوناگون، از چیپهای كامپیوتری و صفحات تلوزیون گرفته تا فلز بکار رفته در خودروها به كار می روند.

مهندس شیمی

او فردی است که یافته های شیمیدان ها را به صورت عملی و کاربردی درآورده و در صنایع مختلف آنها را بکار می گیرد. در واقع مهندسی شیمی، فرآیند بکارگیری علم شیمی است.
مهندس نفت – مسیر ایرانی

مهندس نفت

مهندس نفت روش های استخراج نفت و گاز از زیر زمین را طراحی کرده و توسعه می دهند.محل کار او در دفاتر کاری، پالایشگاه ها، محل های حفاری و یا آزمایشگاه می باشد.
مهندس پلیمر- مسیر ایرانی

مهندس پلیمر

مهندس پلیمر محصولاتی را طراحی، تولید و یا اصلاح می کند که در همه جا وجود داشته و همه ما تا حد زیادی به آنها وابسته هستیم و شاید در دنیای امروز زندگی بدون آنها سخت باشد.

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *