منظور از بیمه شخص ثالثخودروی برقی - خودرو

ترخیص خودروهای توقیفی از فردا به مدت ۱۰ روز

 

سخنگوی نیروی انتظامی در نشست خبری گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی از فردا به مدت ۱۰ روز، کلیه وسایل نقلیه توقیفی فارغ از خودروهایی که شکایت قضایی دارند، قابل ترخیص هستند.

سردار سعید منتظرالمهدی؛ سخنگوی نیروی انتظامی در نشست خبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: در نیمسال نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، جانباختگان حوادث رانندگی به رغم افزایش ۳۳ درصدی شماره گذاری خودرو، ۳ درصد کاهش داشته است.

وی افزود: به مناسبت هفته نیروی انتظامی، از فردا به مدت ۱۰ روز، کلیه وسایل نقلیه توقیفی فارغ از خودروهایی که شکایت قضایی دارند، قابل ترخیص هستند و صاحبان خودروهای توقیفی می‌توانند در این ۱۰ روز برای ترخیص خودروهای خود به مراکز ترخیص خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

منتظرالمهدی با بیان اینکه در نیمسال نخست امسال، ۹۴۸ هزار و ۹۲۵ خودرو و وسیله نقلیه به ناوگان خودرویی کشور وارد شده است گفت: با این حساب، تعداد وسایل نقلیه به ۲۸ میلیون و ۹۳۵ هزار و ۱۷۷ وسیله نقلیه رسیده که از این تعداد، سهم موتورسیکلت، ۱۰ میلیون و ۸۵۳ هزار است.

به گفته سخنگوی نیروی انتظامی، تخطی از سرعت مطمئنه با ۲۰ درصد، انحراف به چپ و عدم رعایت حق تقدم با ۲۲ درصد و عدم توجه به جلو با ۳۹ درصد، سه عامل اصلی تصادفات رانندگی است.

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *