شوهرم به من توجه نمی کندعدم توجه شوهر

به عنوان یک زن هرگز این کارها را برای شوهرتان انجام ندهید!
سیمرغ/ هر زنی دوست دارد رابطه‌ای شاد داشته باشد، با این حال گاهی خانم‌ها نقش مردان را در رابطه نادیده می‌گیرند و به خاطر عشق شادی خود را قربانی می‌کنند. در ادامه می‌خواهم مواردی را به شما معرفی کنم که به عنوان یک زن هرگز نباید برای مردتان انجام دهید.
اقدام به حل کردن تمام مشکلاتش
حتی اگر مردتان دچار مشکلات اقتصادی بود یا در محل کار مشکل داشت شما نباید یک تنه اقدام به حل کردن تمام مشکلاتش بکنید. اگر مرتب این کار را بکنید در آخر خود را با کسی می‌یابید که همیشه دو دل است و نمی‌تواند مسئولیت شکست‌هایش را بپذیرد. همیشه به خاطر داشته باشید که شما یک زن هستید نه کسی که می‌توانم همه چیز را حل کند. این بدان معنا نیست که هرگز یاور همسر خود نباشید کمک کردن به یکدیگر در زندگی بسیار ارزشمند است اما به شرطی که باعث خراب شدن یکی از طرفین نشود.
دائم دل سوزاندن
برخلاف خانم‌ها، آقایان عاشق زنی که دائم برایشان تاسف می‌خورد نمی‌شوند. این را به خاطر داشته باشید چون همیشه برای حمایت عاطفی و روحی کنارش بودید دلیل نمی‌شود که رابطه‌تان عمیق و کامل است.
یک زن باهوش برای رسیدن به دستاوردهای جدید مردش را حمایت می‌کند و الهام بخشش می‌شود و این واقعا یکی از رازهای داشتن رابطه‌ای شاد است.
گفتن «چی بهت گفته بودم؟»
حتی اگر ۱۰۰ درصد هم حق با شما باشد، هیچ چیز بدتر از به کار بردن جمله «چی بهت گفته بودم؟» نیست. با گفتن این جمله به مردتان نشان داده‌اید که از او باهوش‌تر هستید و برای یک مرد این بی احترامی است. هر مردی دوست دارد حس کند برای زنش برجسته و مهم است. برای اینکه رابطه خود را همیشه قوی نگه دارید هرگز جملاتی با این معنا را به کار نبرید.
رها کردن دوستان
یک زن تنها به خاطر اینکه عشق زندگیش را پیدا کرده نباید تمام دوستان خود را به فراموشی بسپارد. متاسفانه اگر لذت‌های شخصی خود را فدا کنید تا زمان بیشتری را برای مراقبت از خانواده صرف کنید ممکن است مردتان نیز علاقه‌اش را به شما از دست بدهد. زندگی‌تان بیرون از خانواده هرچقدر متنوع باشد همسرتان را نیز بهتر می‌توانید درک کنید. تعادل بسیار مهم است خود را اسیر یکنواختی نکنید هم خانواده خود را داشته باشید هم دوستانتان را.

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *