سیستم همراهی چراغ تا درب منزل چیست مرا تا خانه همراهی کن!سیستم همراهی چراغ تا درب منزل چیست مرا تا خانه همراهی کن! ماشین - خودرو - نور

سیستم همراهی چراغ تا درب منزل چیست

مرا تا خانه همراهی کن! (Follow Me Home)

این سیستم در ماشین های مدل بالا و جدید تعبیه شده است و در خارج شدن ایمن از نقاط تاریک به راننده و سرنشینان خودرو کمک می کند.

اما این سیستم چیست و چگونه عمل می کند و در چه ماشین هایی وجود دارد؟

هنگامی که چراغهای خودرو روشن است و خودرو و چراغهای آنرا را خاموش می کنید، با یکبار زدن نور بالا، چراغهای خودرو روشن مانده و پس از مدت زمان ۳۰ ثانیه خاموش می شوند. شما می توانید در این مدت، دربهای خودرو را قفل نموده و خودرو را ترک نمایید. این آپشن جهت روشن نمودن محیط برای راننده در جاهای تاریک (مانند پارکینگ) پس از ترک خودرو کاربرد دارد.

اتو هلد چیست ؟

وقتی در پارکینگ ماشین را پارک می کنید بلافاصله بعد از خاموش کردن ماشین و چراغ ها  نور بالا را بزنید، چراغ های ماشین روشن می شود و بعد از ۳۰ ثانیه خود به خود خاموش می شود با استفاده از این آپشن می توانید در این فرصت ۳۰ ثانیه به جای مطمئنی بروید و یا لامپ ها را روشن کنید.

سیستم همراهی چراغ به عربی : ﻧﻈﺎﻡ ﺗﺄﺧﻴﺮ ﻏﻠﻖ ﺍﻹﺿﺎﺀﺓ

سیستم همراهی چراغ به عربی : Follow Me Home

خودرو به وسیله نقلیه چرخداری گفته می‌شود که موتور خود را حمل می‌کند این بدین معنی است که خودرو بدون ارتباط با وسیله دیگر و به کمک نیروی ماشینی خود، قادر به حرکت است.
اصولاً برای تمام وسایلی که دارای منبع قدرت باشند و به خودی خود بتوانند حرکت کنند، می‌توان واژهٔ خودرو را بکار برد. لیکن کاربرد این واژه در زبان ما دارای محدوده مشخصی است که معمولاً به وسایل متحرکی گفته می‌شود که همگی دارای حرکت بوده و با زمین در تماس هستند. با این نگاه خودرو گونه‌ای وسیله موتوری چرخ‌دار است، که نخستین سازندگان آن را با هدف حمل‌ونقل سرنشینان در جاده‌ها طراحی نمودند. از نخستین تعاریف مخترعان اولیه اتومبیل، اینگونه استنباط می‌شود، که هدف آنها از استفاده چهار چرخ در طراحی اتومبیل‌های نخستین، انتقال یک تا هشت نفر بوده است.

چراغ بدرقه چیست

سیستم همراهی چراغ تا درب منزل چیست

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *