مترجم خانم عربیکارمند - منشی

استخدام نیروی مسلط به عربی به صورت کار در منزل
سلام به یک منشی خانم مسلط به زبان عربی یاکردی عراق نیازمندیم
فعالیت ان درمنزل خودش بااستفاده ازتلفن وفضایه مجازی میباشد
ساعت کاری ازاداست به سرانجام رسانده کارهایی که به ایشان سپرده شده برایه مامهمه
حقوق ان درماه اول 300میباشد وبعدازماه اول بیشترمیشه
اگرهمکارماشدین وبه هردلیلی خواستین انصراف بدین باید 3هفته قبلش اطلاع بدین درغیراینصورت جریمه میشید
کارما مدیریت فروش صنایع چوبی است
بدلیل اینکه کارپرسنل مربوطه مجازی هست محل سکونت ایشان هرجایه ایران عزیزمان باشد مهم نیست
لطفا سولاتتون ازطریق پیامک یاتلگرم بپرسید
شماره تماس: ۰۹۰۲۵۲۳۶۵۷۴
منبع: شیپور

 

زبان عَرَبی (به عربی: اللغة العربیة)، یکی از پرگویش ترین زبان‌های جهان، بزرگ‌ترین عضو از شاخه زبان‌های سامی (آفریقایی–آسیایی) است و با زبان‌های عبری و آرامی هم‌خانواده‌است. زبان عربی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است. این زبان امروز دارای لهجه‌ها و گویش‌های گوناگونی است و زبان عربی مدرن استاندارد به عنوان زبان رسمی نوشتار در همه کشورهای عرب پذیرفته شده است. افزون بر جهان عرب، این زبان در کشورهای چاد، اریتره نیز از میزانی از رسمیت برخوردار است.

زبان عربی، زبان قرآن و بسیاری از نخستین نوشته‌های مسلمانان است و نزد بسیاری از مسلمانان مقدس شمرده می‌شود. در دوران طلایی اسلام، عربی به عنوان نخستین زبان جهان اسلام از اهمیت بالایی برخوردار بود و آثار علمی، ادبی و مذهبی فراوانی به این زبان نوشته می‌شد. تأثیر عربی بر زبان‌های دیگر جهان اسلام مانند اردو، و زبان‌های گوناگون خانوادهٔ ترکی چشمگیر است.

تأثیر ایران بر تاریخ زبان عربی
در زمان‌های پیش از اسلام زبان عربی به دو شاخه عربی جنوبی و عربی شمالی بخش‌بندی می‌گردید. عربی جنوبی در سرزمین یمن کنونی به کار می‌رفت و برای با مصریان باستان و تمدن فنیقی قرار گرفته بود. زبان عربی امروزی بر پایه تدوین زبان اولیه عربی به دیبا ایرانیان در زمان ساسانیان بوده که صرف و نحو آرایش واژگان برای زبان عربی ایجاد شد و از حالت اولیه آن بیرون آمد. این زبان با پیدایش اسلام و زبان عربی قرآنی که نزدیکی بسیاری به زبان شکل یافته عربی داشت با گذشت زمان فراگیر شد و امروزه به عنوان زبان عربی کلاسیک در همه جای عرب زبان پراکنده شده.

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *