مدل روسری در زمستان

 مدل روسری در زمستان ایده ای متفاوت برای روسری زمستانی

در زمستان به دلیل سردی هوا،شال و روسری ماتواند عاملی برای گرم نگه داشتن بدن باشد.در زمستان شاید نوع بستن شال یا روسری بسیار مهم باشد و به علاوه چگونگی انتخاب شال یا روسری میتواند در نوع تیپ ما هم تاثیر بگذارد.مهم ترین فاکتور انتخاب شال در فصل زمستان جنس شال است.شال های نخی مناسب ترین شال در برابر نفوذ سرما میباشد که میتواند علاوه بر زیبایی مانع نفوذ سرما گردد.اما این تنها فاکتور موجود نیست.نحوه بستن شال نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

کاملا واضح است که نمیتوان به سبکی که در تابستان شال میپوشیم،در زمستان هم آن را تکرار کنیم.اصولا در دنیای مد سبک لباس پوشیدن فصل ها با هم تفاوت زیادی دارد.پس برای شیک بودن در فصل زمستان باید به سبک زمستان لباس بپوشیم.

ایده ای جالب برای روسری در عکس زیر

پوشیدن روسری در زمستان

شال یکی از پوشیدنی‌ها است که بیشتر به دور گردن یا کمر پوشیده می‌شود. کلمهٔ شال در اصل به معنای نوعی پارچهٔ پشمی یا کرکی است که در قدیم در شهرهای کرمان و مشهد و خلخال بافته می‌شده و برای دوختن پالتو و لباس‌های زمستانی از آن استفاده می‌شده است.[۱]

به شالی که بر گردن می‌اندازند، شال‌گردن گفته می‌شود.[نیازمند منبع]

شال‌های کشمیری از قدیم معروف بوده‌اند

شال به عربی : الوشاح
الوشاح او شال هو نوع من الملابس يستعمله كلا الجنسين في الجزء الأعلى من الجسم، وهو قطعة من النسيج تلبس قرب الرأس أو حول الرقبة كوسيلة للتدفئة.[1][2] أو الوقاية، ويستخدم أيضاً بكثرة في مجال الموضة، وتأكيد الاعتقاد والانتماء.

مدل روسری در زمستان

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *