استخدام مترجم عربیاستخدام مترجم عربی

استخدام در سرزمین موج‌های آبی

استخدام در سرزمین موج‌های آبی
استخدام نیروی مسلط به عربی در سرزمین موج های آبی
سرزمین موج های آبی واقع در قاسم آباد مشهد برای تکمیل کادر خود از نیروهای خانم و آقا مسلط به زبان عربی دعوت به همکاری می نماید
۱-آقا و خانم لیسانس با مدرک کارشناسی
اپراتور تلفن و سوپروایزر
۲-آقا و خانم با مدرک دیپلم
راهنمایی مهمان و انتظامات
تسلط به عربی الزامی است
تلفن
۰۵۱۳۶۲۳۲۴۴۰
آقای عبدالهی
بفرمایید از طرف دکتر کشاورز

کانال تلگرامی معرفی شغل جهت افراد مسلط به عربی

آدرس: مشهد – بزرگراه امام علی – بلوار اندیشه – نبش اندیشه ۸۱
تلفن: ۳۶۰۰۸-۰۵۱
پست الکترونیک: info@wwlpark.com

پارک آبی یک پارک تفریحی است که از ابزارهای سرگرم‌کننده و بازی‌های آبی یا (راید)هایی مانند سرسره آبی، رودخانه تنبل، حمام تفریحی، استخر، استخور موج، سونا و سرسره‌های سقوط آزاد و غیره تشکیل شده‌است. در بعضی از پارک‌های آبی با ایجاد موج‌های مصنوعی امکان موج سواری را نیز مهیا کرده‌اند.
محبوبیت پارک‌های آبی از زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ بر می‌‌گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده‌ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک‌های آبی را داراست. پارک‌های آبی همچنین عمدتا به دو دسته روباز و سربسته یا سالنی تقسیم می‌شوند. پارک‌های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می‌شوند و پارک‌های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می‌شوند. در حال حاضر بزرگ‌ترین پارک آبی روباز جهان در شهر ویسکانسین آمریکا قرار دارد. این پارک آبی کشتی نوح یا Noah’s Ark نام دارد و بیش از ۵۱ یک سرسره و راید مختلف دارد. همچنین در ایران نیز بزرگ‌ترین پارک آبی روباز در جزیره کیش واقع شده‌است و تم پارک آبی اوشن نام دارد. این پارک با ۶ هکتار وسعت و بیش از ۱۴ راید مختلف بزرگ‌ترین پارک آبی روباز ایران محسوب می‌شود.

سازمان‌های مهم در این حوزه IAAPA (انجمن بین‌المللی پارک‌های سرگرمی و جاذبه) و WWA (انجمن جهانی پارک آبی)هستند که با برگزاری نمایشگاه‌های سالانه محصولات و رایدهای جدید تولیدکنندگان مختلف را به معرض نمایش می گذارند.

آدرس سایت

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *