سالار عظیمی کیست ؟

سالار عظیمی کیست ؟

سالار عظیمی میلیاردر ایرانی ساکن اروپا و متولد خوی، او پس از فارغ التحصیلی در رشته مدیریت اقتصادی از دانشگاه، یک فروشگاه کوچک تلفن همراه راه اندازی کرد و در عرض ۱۳ سال صاحب چندین شرکت اینترنتی،کامپیوتری،بوتیک های لباس ،هتل و رستوران شد
وی یک مولتی میلیونر معروف ساکن بلژیک است که چندین هتل، فروشگاه و … دارد و باشگاهی خصوصی به نام پاترو اِیزدن در شهر ماسمخلن در استان لیمبرخ را خریداری کرده که تیم او در سطح آماتور قرار دارد ولی وعده داده می‌خواهد طی پنج سال آینده این تیم را به سطح اول ژوپیر لیگ بلژیک برساند.

همچنین بخوانید : مهدی بیات کیست؟ رئیس ایرانی باشگاه شارلروا

سایت رسمی پاترو اِیزدن ماسمخلن با تایید این خبر عنوان کرده که سالار عظیمی مالکیت کامل این باشگاه را بر عهده گرفته و تمام اعضای سابق آن تغییر یافته است.
سایت پاترو اِیزدن ماسمخلن عنوان کرده که اعضای هیأت مدیره این باشگاه را اطرافیان سالار عظیمی(رئیس جدید)، از جمله خانواده او و فردی به نام ساسان عظیمی(معاون باشگاه) و استیون استِینن(دروازه‌بان سابق تیم ملی بلژیک) هستند.

سایت Belga نیز با تایید این موضوع نوشته مالکیت تیم پاترو اِیزدن ماسمخلن که در سطح دوم آماتور قرار دارد، بعد از استعفای وِین وو، مالک انگلیسی- چینی، به فرد ثروتمند ایرانی به نام سالار عظیمی رسیده است.

استیون استِینن، دروازه‌بان سابق تیم ملی بلژیک و باشگاه کلوب بروژ نیز که ۳۷ سال سن دارد، سرمربیگری تیم پاترو اِیزدن ماسمخلن را بر عهده دارد که این مربی در مراسم معارفه سالار عظیمی به‌عنوان مالک این باشگاه حضور داشته است.

نکته جالب در تصاویر سالار عظیمی در فضای مجازی، حضور او در کنار ستاره‌های فوتبال ایران از جمله مهدی مهدوی‌کیا، علیرضا جهانبخش، رضا قوچان‌نژاد، رامین رضائیان، سردار آزمون، مهدی طارمی و … است.

سالار عظیمی کیست ؟

بیوگرافی سالار عظیمی
سالار عظیمی کیست ؟

شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

یلخی یعنی چه ؟

ج آبان ۱۱ , ۱۳۹۷
یلخی یعنی چه ؟ یلخی به چه معناست ؟ معنای کلمه یلخی – یلخی کلمه ای ترکی است ؟ یلخی در لغت نامه دهخدا: یلخی. [ ی ِ ] (ترکی ، اِ) ایلخی. سیله. فسیله. گله ٔ اسب و استر. رمه ٔ اسب. (از یادداشت مؤلف ). – یلخی بار […]
یلخی به چه معناست

خدمات شرکت ناسار