آهنگ شیش و هشت یعنی چهشیش و هشت میزنه یعنی چه - آهنگ شش و هشت

نماهنگ نمر الحق منتشر شد
همزمان با سالروز شهادت آیت الله محمدباقر النمر رهبر شیعیان عربستان نماهنگ بین المللی «نمرالحق» به کارگردانی محسن طهرانی منتشر شد.

برای دانلود نماهنگ اینجا کلیک کنید


موسسه فرهنگی هنری «کساء» همزمان با سالروز شهادت آیت الله محمد باقر النمر رهبر شیعیان عربستان نماهنگ بین المللی «نمرالحق» را به زبان عربی با کارگردانی محسن طهرانی منتشر کرد.

دانلود آهنگ عربی علاقتنا انتهت ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ دانلود آهنگ عربی کل حیاتی عمرو دیاب ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ دانلود آهنگ انت تقدر محمود العسیلی ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ دانلود آهنگ عربی شاد مصطفی حجاج ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ دانلود آهنگ شاد عمرو دیاب – یا اجمل عیون ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ مشاهده و دانلود آهنگ زیبای کاظم ساهر – هل عندک شک – متن شعر و ترجمه

در این نماهنگ که با صدای گروه سرود بین المللی «انوار المهدی» منتشر شده، مرتضی حیدری آل کثیر ترانه سرا، محمد آشوری آهنگساز، سید مهدی احمدی تنظیم کننده، محسن طهرانی کارگردان، موسسه فرهنگی هنری کساء تهیه کننده و موسسه رسانه ای «احرار» عوامل اجرایی را تشکیل می دهند.

در توضیح این نماهنگ آمده است: «موسسه فرهنگی هنری کساء، بیش از ۵ سال است به عنوان تنها موسسه فرهنگی هنری خصوصی به صورت تخصصی در حوزه موسیقی متعهد (و تمامی شاخه های تخصصی مرتبط با هنر موسیقی) فعالیت دارد، این مجموعه با تولید بیش از ۱۵۰ قطعه بین المللی در مقاطع مختلف از قلب اروپا و امریکا تا کشورهای منطقه موج های موفقی را ایجاد کرده است. موسسه کساء در راستای خنثی سازی حملات رسانه های سعودی- امریکایی با موضوعات متنوع سیاسی، حقوق بشری نسبت به جمهوری اسلامی در قالب های گوناگون خبری و هنری، در سالگرد شهادت رهبر شیعیان عربستان شهید آیت الله نمر، اقدام به تولید موزیک ویدئویی با عنوان «نمرالحق» به زبان عربی نموده است، که فریاد مظلومیت شیعیان عربستان به رهبریت شهید آیت الله محمدباقر النمر در برابر جنایات وحشیانه حکام آل سعود است.

موسسه کساء در مقام تهیه کننده «نمرالحق» در فرآیند تولید این اثر فاخر، سعی داشته تا پاسخی دندان شکن را به جنایتکارترین حکومت دهه اخیر جهان یعنی عربستان سعودی دهد. از این رو با به کارگیری برترین ظرفیت های تولید موسیقی سرایش ترانه این قطعه را به مرتضی حیدری آل کثیر سپرد. آهنگسازی این اثر توسط آقای محمد آشوری انجام شد و تنظیم هنرمندانه سیدمهدی احمدی اثری به واقع خاص اعراب منطقه را به ارمغان آورد.

این قطعه توسط گروه سرود بین المللی انوارالهدی اجرا شد که در فرآیند تهیه و تولید این قطعه اهتمام و همکاری ویژه موسسه رسانه ای «احرار» با موسسه فرهنگی و هنری کساء زمینه ساز تولید این اثر بین المللی شده است. کارگردانی موزیک ویدئوی این قطعه هم توسط محسن طهرانی انجام شد و فرآیند تهیه و تولید این ویدئو در چندین شهرستان مرزی صورت پذیرفت. در پایان تمامی عوامل تهیه و تولید این اثر یک صدا به جهانیان یادآور می شویم که فرزندان شوم این رژیم غاصب چون عربستان سعودی نیز در امر کودک کشی در جهان کم از ولی نعمت شان نداشته و ندارند و ما بهترین ابزار را برای تقابل با این جریان برگزیده ایم زیرا به یقین موسیقی و موزیک ویدئو پر مخاطب ترین رسانه جهان امروز است.

پخش گسترده این موزیک ویدئو توسط کلیه شبکه های تلویزیونی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی از چهارشنبه مورخ ۱۲ دی ماه آغاز خواهد شد.»

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *