استخدام افراد مسلط به زبان عربی

استخدام دانشجوی دکترای عربی متدین جهت فعالیت در عرصه رسانه

پژوهشکده رسانه در تهران به تعدادی نخبه ی بسیجی جوان (آقا) متدین، متعهد و انقلابی جهت همکاری نیازمند است :
واجدین شرایط رزومه ی کامل و جامع خود را به آدرس تلگرام زیر ارسال کنند:

Resume_receive@

جهت ارتباط با آدرس های تلگرامی که به این صورت درج می شود ابتدا یک @ بگذارید سپس آدرس را بیاورید و عبارت را به خودتان یا یکی از دوستانتان ارسال کنید، بعد با کلیک روی آن می توانید با طرف مقابل صحبت کنید.

عنوان شغل توضیحات
تعدادی نخبه ی جوان (آقا) ۱- دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری علوم سیاسی گرایش مطالعات راهبردی آمریکا ( مسلط به خواندن و نوشتن انگلیسی )۲- دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات عربدارای حداکثر ۳۰ سال سن

علاقه مند به فعالیت در عرصه ی رسانه

 

 

انسان و جانور توسط برخی از اندام‌های خود می‌توانند تغییرات محیط اطراف خود را به مغز منتقل کنند و سپس تصمیم لازم را بگیرند. این اندام‌ها عبارتند از چشم، گوش، بینی، زبان و پوست. به هر یک از این اندام‌ها رسانه (به انگلیسی: Media) می‌گویند.

انسان و جانور توسط برخی از اندام‌های خود می‌توانند تغییرات محیط اطراف خود را به مغز منتقل کنند و سپس تصمیم لازم را بگیرند. این اندام‌ها عبارتند از چشم، گوش، بینی، زبان و پوست. به هر یک از این اندام‌ها رسانه یا مدیوم می‌گویند و جمع این کلمه مدیا است.

ابزاری که موجب تغییر در هر یک از اندام‌های چشم، گوش، بینی، زبان و پوست انسان یا جانور گردد ابزار رسانه شناخته می‌شود که بطور خلاصه و اشتباه رسانه نامیده می‌شود. البته در عموم منظور از رسانه، وسایل ارتباط جمعی از قبیل رادیو، تلویزیون، سینما، روزنامه و خبرگزاری و سایت خبری است که عموماً به عنوان رسانه از آنها یاد می‌شود و به رسانه‌های اینترنتی و تعاملی و تحت موبایل مانند فیس بوک و تلگرام، شبکه‌های اجتماعی گفته می‌شود.

برخی از ابزارهای رسانه را می‌توان بصورت زیر نام برد:

منبر، تریبون
عکس، کتاب، روزنامه
رادیو، تلویزیون، سینما
اینترنت

یادآوری می‌شود طبق تحقیقات انجام گرفته انسان یا جانور ۹۰ درصد تغییرات محیط اطراف خود را توسط دو اندام ‘چشم’ و ‘گوش’ به مغز منتقل می‌کنند.

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *