نوستالژی دهه شصتآتروپات چیست و چگونه کار می کند ؟

آتروپات چیست و چگونه کار می کند ؟

آتروپات یک بسته گرم کننده فوری قابل شارژ مجدد برای همه اعضای بدن از جمله دست ها، شانه، گردن، پا و یا حتی برای گرم نگهداشتن بطری از آن استفاده می شود. اتروپات یک راه حل گرم برای استفاده آسان، سریع و کاملا امن است که نیازی به هیچ چیزی بیشتر از یک کلیک ساده ندارد! این محصول نه نیاز به آب گرم ، نه برق و نه مایکروفر دارد. با تنها فشار دادن یک دکمه در عرض چند ثانیه دمای آن به ۵۰ درجه سانتی گراد می رسد و تا حدود یک ساعت گرما تامین می کند.
بسته های آتروپات به شکل های گوناگون برای تمام اعضای بدن وجود دارند. این بسته های گرمایشی برای تمامی اعضای بدن کاملا بهینه سازی شده اند تا نیازهای گرمایشی بدن را کاملا تامین کنند.

انواع آتروپات

جیبی: جهت گرم نگهداشتن دستها در زمستان با قرار دادن آن در جیبتان
زانویی: برای کاهش زانو درد و آرتروز
کمری: برای درمان کمردرد و کاهش درد مفاصل
شانه و گردن: برای درمان و تسکین درد شانه و گردن
بازویی و مچی: جهت گرم نگهداشتن بطری بچه

تبلیغ تلوزیون آتروپات

روش استفاده

در اتروپات مایعی ژله مانند وجود دارد و در وسط آن دکمه ای تعبیه شده است. پس از فشار دکمه، ژله داخل آن به سرعت سفت و گرم میشود. شما می توانید از گرمای آن برای حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت لذت ببرید. برای استفاده مجدد فقط کافیست آن را دقایقی در آب جوش بیاندازید تا مواد سفت شده دوباره به حالت ژله ای برگردند و سپس این محصول دوباره برای استفاده مجدد آماده است.

آتروپات جایگزینی عالی برای کیسه آب گرم

آتروپات در واقع نوع مدرن و پیشرفته کیسه آب گرم است. کیسه های آب گرم دارای مشکلات فراوانی از جمله سوراخ شدن و پخش شدن آب و خیس کردن لباس ها و اطرافتان را دارد اما این کیسه های آب گرم نوین این مشکل را برطرف کرده اند. همینطور کیسه آب گرم گرمای خود را به سرعت از دست می دهد و پر کردن آن با آبجوش می تواند خطرناک باشد و همیشه پر کردن آن باعث سر ریز شدن آب جوش و سوزاندن دست ها را به دنبال دارد.
منبع: آرین طب

آتروپات چیست و چگونه کار می کند ؟

آتروپات به انگلیسی : hot bag

ویروس HPV چیست ؟
داستان ابرهه
آتروپات چیست و چگونه کار می کند ؟

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *