مایکل لطیفی ثروتمندمایکل لطیفی کیست ؟

مایکل لطیفی کیست ؟

مایکل لطیفی سرمایه دار ایرانی کانادایی ساکن تورنتو است پسر او نیکولاس لطیفی متولد 1995 راننده مسابقات اتومبیلرانی است
او هنگامی که نوجوان بود از ایران به کانادا مهاجرت کرد، و در ابتدا شغلی در مک دونالد داشت.او کارشناسی مهندسی برق دارد. و مالک سومین شرکت بزرگ غذا ، در کانادا ( سوفیا فود) است.
مایکل لطیفی یکی از سرمایه داران مشهور دنیا مالک شرکت غذایی سوفینا در کانادا است و در تازه ترین سرمایه گذاری اش برای خرید سهام مک لارن نزدیک به 204 میلیون پوند (بیش از 270 میلیون دلار) پرداخت کرده است ؛ براساس گزارشات همراه این مرد ثروتمند ایرانی 2 فرد دیگر در این شرکت بزرگ سرمایه گذاری کرده اند که جزئیات آن به شرح :مسئول سرمایه گذاری پادشاهی بحرین، با در اختیار داشتن 56 درصد سهام بزرگترین سهامدار مک لارن است. پس از این شرکت، محمد عجه، بازرگان سعودی تبار با 14 درصد دومین سهام دار این شرکت است.
لطیفی گفت:” من مدت ها برند مک لارن و بیزینس آن را تحسین میکردم ، مک لارن یک شرکت منحصر به فرد در زمینه ، خودرو ، مسابقه و تکنولوژی است ، که چشم انداز رشد چشمگیری را در بر دارد و همین موضوع دلیل سرمایه گذاری من شد.من افتخار می کنم که بخشی از این برند فوق العاده باشم “.
مدیرعامل شرکت مک لارن ، شیخ محمد بن اسا افزود ، ” این تزریق سرمایه ، رای اعتماد به استراتژی آینده ما است و گروه همچنان بر رشد متمرکز است ، حضور مایکل لطیفی در خانواده مک لارن باعث خوشحالی ماست “.

By شرکت ناسار - تجارت با عراق

دکتر حبیب کشاورز عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان - گروه زبان و ادبیات عربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *